Ladies’ Sunglasses Moschino MOS055-S-SCB 55 mm
Only 1 left in stock
SKU: S0397130 Categories: , , , Tags: , Brand:
If you are looking for new market trending items, we present the Ladies’ Sunglasses Moschino MOS055-S-SCB 55 mm!
  • Type: Ladies’ Sunglasses
  • Gender: Lady
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour:
    • Grey
    • Purple
  • Material: Metal
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 17 mm
  • Legs: 140 mm
  • Solar filter: Class 3
  • Lenses: 55 mm
Weight 300 g
Dimensions 10 × 10 × 10 cm