Men’ Spectacle frame Ermenegildo Zegna EZ5062-52-57 Brown 57 mm
In stock
If you are looking for new market trending items, we present the Men’ Spectacle frame Ermenegildo Zegna EZ5062-52-57 Brown 57 mm!
  • Gender: Men
  • Type: Spectacle frame
  • Type of lens: Uncalibrated lenses
  • Colour: Brown
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 14 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: 57 mm
Weight 300 g
Dimensions 10 × 10 × 10 cm