Men’ Spectacle frame Porsche Design P8336-56E Brown 56 mm
In stock
If you are looking for new market trending items, we present the Men’ Spectacle frame Porsche Design P8336-56E Brown 56 mm!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Type: Spectacle frame
  • Gender: Men
  • Colour: Brown
  • Material: Plastic
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 16 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: 56 mm
Weight 300 g
Dimensions 10 × 10 × 10 cm