Men’ Spectacle frame Porsche Design P8384-D-55 Brown 55 mm
In stock
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Men’ Spectacle frame Porsche Design P8384-D-55 Brown 55 mm and other Porsche Design products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Men
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Brown
  • Material: Metal
  • Includes: Includes the brand’s case
  • Bridge: 19 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: 55 mm
Weight 300 g
Dimensions 10 × 10 × 10 cm